İşletme Doğrulama Takımı

Benim İşletmem Doğrulama Takımı

Benim İşletmem Güvenilir Doğrulayıcı (Google My Business Trusted Verifier)
Google Benim İşletmem hizmeti Google tarafından sunulan ücretsiz bir servistir. İşletmenizi buradan kendiniz de ekleyebilirsiniz. Ajansımız bu servis konusunda Google tarafından yetkilendirilmiştir ve işletmelere yüz yüze özel hizmet vermektedir.

Servisimiz
İşletmenizi doğrulamakta sorun yaşıyorsanız, posta ile gönderilen doğrulama kodu gelmiyorsa, farklı bir yöntemle doğrulayamıyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz. Uzman bir personel işletmenizi yerinde ziyaret ederek haritalarda bulunmaya uygunsanız işletmenizi anında onaylayabilmektedir.

Uzman personelimiz işletmenizin profesyonel fotoğraflarını çekiyor, hesabınızı optimize ediyor, business web sitenizi oluşturuyor, benim işletmem, yayınlar, hizmetler, ürünler, yorumlar, analizler, adwords express hakkında size bilgi veriyor, işletmenizin Google üzerindeki varlığını yönetmenizi sağlıyor.

Ekibimizdeki kişiler haritalar ve benim işletmem konusunda uzman, Google tarafından bu konuda eğitilmiş ve sınavla sertifika almış, özel uygulamaları ile işletmeleri doğrulayabilen Google Temsilcisidir. Doğrudan Google çalışanı değildir.

Size iş yerinizde birebir hizmet olarak verilmektedir. Dolayısıyla bu destek ve danışmanlık hizmeti ücretli bir servistir. İlgili personel ile iletişime geçip ücret konusunda anlaşmanız gerekmektedir. Bu site Google Benim İşletmem ağırlıklı olsa da ajansımız dijital bir ajanstır. Diğer harita ve konum uygulamaları, sosyal medya araçları ve web konusunda da hizmet verdiği için ihtiyaçlar doğrultusunda ücretlendirme yapılmaktadır. Telefon ile uzaktan servis verilmemektedir.

Neden Destek Ekibi ile çalışmalısınız?

Benim İşletmem Yönetimi Konusunda Uzman Ekip
Her gün yüzlerce işletme ekleniyor ve optimize ediliyor. Yüzlerce sorunla karşılaşılıp bu sorunlar gideriliyor. İşletmeniz için hayati değer taşıyan bu servisin uzman bir ekiple kurulup yönetilmesi önemlidir. Yanlış oluşturulan hesaplar, hatalı konumlar her gün müşteri kaybetmenize sebep olabilir. Bilmediğiniz pek çok konuda size bilgi verip işletmenize özel çözümlerle müşteri sayınızı arttırmanıza yardımcı olur.

Sanal Gerçeklik Teknoloji ile Dünyaya Açılın!
İşletmenizin dışını ve içini gösteren 360 derece street view çekimleri ile işletmenize prestij katın. Daha fazla görünün. Ziyaretçilerinize güven verin.

Profesyonel Fotoğraflar
Ekibimiz aynı zamanda Google Güvenilir Sokak Görünümü (Street View) fotoğrafçılarıdır. İşletmenizin 360 derece Fotoğrafları dışında tek boyutlu profesyonel görünümlü fotoğraflarını da çekebilir. Havalı görünün. Web sitenizde, sosyal medya kanallarınızda bu görüntüleri kullanabilirsiniz.

Gerçek Optimizasyon
Arama sonuçlarında görünür olmak önemlidir. Her kayıt haritalarda ve arama sonuçlarında görünmez. Arama terimleri ile işletme bilgileriniz eşleşmelidir. Bilgileriniz tam olmalıdır. Anahtar kelimelerinizi de içeren bol yorum ve yayınlar, ziyaretçilerinizin sizi puanlaması görünürlüğünüzü arttırır. Bunları ekibimiz sizin adınıza sağlayabilir.

Hızlı Web Sitesi
Telefon numaranız ve Google Haritalar konumunuz sitenizde belirgin bir şekilde görüntülenir, böylece müşterileriniz sizi nasıl bulacaklarını her zaman bilirler. Siz de cep telefonunuzdan websitenizi kolayca güncelleyebilirsiniz. İçerik ve tasarım düzenlemesini ekibimiz yapar. Google’ın işletme sahiplerine sunduğu ücretsiz bir servistir. Her yıl ücret ödemeniz gerekmez.

Haritalarda Reklam Yayınlayın
Adwords Ekspress ile ihtiyacınıza yönelik kolayca reklam yapın. Adwords uzmanı ekibimiz, etkileyici bir reklam metni hazırlar, doğru anahtar kelimeler ile sizi hedefinize yaklaştırır. Hedefleriniz belirlenir, çevrenizde sizin gibi işletmeleri arayan kişilere reklamınız görünür. İnsanlar size telefon ettikçe, yol tarifi aldıkça, web sitenizi ziyaret ettikçe ödeme yaparsınız. Çok az bir bütçe ile satışlarınızı arttırmak aslında çok kolay.

Size Sunduğumuz Servisler

 • Sizinle randevulaşılan zamanda uzman personelimiz tarafından işyeriniz ziyaret edilir.
 • Benim İşletmem’de yer alabilmeniz için gerekli uygunluk belgeleri kontrol edilir. (Tabela, Elektrik-su faturası benzeri evrak).
 • Benim İşletmem hesabı, işyeri sahibinin üzerine kayıt edilir. Nasıl kullanılması gerektiği konusunda bilgi verilir.
 • İç mekan, dış mekan, ürün ve ekip fotoğrafları çekilir. Hesabınıza yüklenir. Kategori, etiket, içerik, yayınlar gibi gerekli optimizasyon yapılır.
 • Dilenirse iç mekan panoramik 360 derece çekimleri yapılır, Google Haritalar’da yayınlanır.
 • Dilerseniz mobil uyumlu ücretsiz web siteniz (business.site) oluşturulur.
 • Adwords Express hakkında bilgi verilir ve dilerseniz reklam vermeniz sağlanır.
 • Doğrulanmış bir işletme hesabınız olsa bile diğer konularda bizden danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri 0850 532 5807

Bir Temsilciden Ücretli Uzman Desteği Alın!

Benim İşletmem, harita servisleri, konum oluşturma, sorun giderme, dijital pazarlama, reklam servisleri, sokak görünümü çekimleri konusunda uzman bir profesyonelden ücretli danışmanlık hizmeti ve yardım istiyorsanız aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Bu servis ücretlidir ortalama ücreti 400 TL +KDV’den başlamaktadır. İşletmenize sunulan hizmetlere göre ücret değişim göstermektedir. Ücret konusunda Google Temsilcisi danışmanımız ile anlaşmanız gerekir. Bu servis iş yeriniz ziyaret edilerek verilmektedir. İşinizi internete taşıyıp büyütmenize yardımcı olmaktayız.

  Web sitesini inceledim. Bu servisin danışmanlık hizmeti olduğunu ve verilen servisin Google tarafından verilmediğini, ücretli bir hizmet olduğunu anladım. Google’ın bu konudaki 3. taraflar ile çalışma politikasını okudum, anladım.

  Ücretsiz Benim İşletmem Desteği

  Askıya alınan hesaplar, sorunlu işletme bilgilerinin çözümü için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Buradan e-posta veya telefon ile alacağınız servis ücretsizdir. Bu destek Google çalışanları tarafından verilmektedir.

  Müşteri Değerlendirmeleri

  [egpr_reviews id=”269″]

  Menü