COVID-19 kapsamında aldığımız tedbir amaçlı sağlık önlemi nedeniyle hizmetlerimize kısa bir ara veriyoruz.

Benim İşletmem Güvenilir Doğrulayıcı (My Business Provider)
“Google Benim İşletmem”, Google tarafından sunulan süresiz ücretsiz bir servistir. İşletmenizi buradan kendiniz de ekleyebilirsiniz.
Ajansımız bu servis konusunda uzmandır, işletmelere 3. taraf ajans olarak yüz yüze özel hizmet vermektedir ve ücretlidir.

Danışmanlık Servisimiz
İşletmenizi doğrulamakta sorun yaşıyorsanız, posta ile gönderilen doğrulama kodu gelmiyorsa, farklı bir yöntemle doğrulayamıyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz. Uzman bir personel işletmenizi yerinde ziyaret ederek haritalarda bulunmaya uygunsanız işletmenizi anında onaylayabilmektedir.

Uzman personelimiz işletmenizin profesyonel fotoğraflarını çekiyor, hesabınızı optimize ediyor, business web sitenizi oluşturuyor, benim işletmem, yayınlar, hizmetler, ürünler, yorumlar, analizler, ads hakkında size bilgi veriyor, işletmenizin Google üzerindeki varlığını yönetmenizi sağlıyor.

Ekibimizdeki kişiler haritalar ve benim işletmem konusunda uzman, Google uygulamaları konusunda eğitimli ve sertifikalı, özel uygulamaları ile işletme girişlerini doğrulayabilen uzman temsilcilerdir.

İş yerinizde birebir hizmet olarak verilmektedir. Dolayısıyla bu destek ve danışmanlık hizmeti ücretli bir servistir. İlgili personel ile iletişime geçip ücret konusunda anlaşmanız gerekmektedir. Bu site Google Benim İşletmem ağırlıklı olsa da ajansımız dijital bir ajanstır. Diğer harita ve konum uygulamaları, sosyal medya araçları ve web konusunda da hizmet verdiği için ihtiyaçlar doğrultusunda ücretlendirme yapılmaktadır. Telefon ile uzaktan servis verilmemektedir.

Neden Destek Ekibi ile çalışmalısınız?

Benim İşletmem Yönetimi Konusunda Uzman Ekip
Her gün yüzlerce işletme ekleniyor ve optimize ediliyor. Yüzlerce sorunla karşılaşılıp bu sorunlar gideriliyor. İşletmeniz için hayati değer taşıyan bu servisin uzman bir ekiple kurulup yönetilmesi önemlidir. Yanlış oluşturulan hesaplar, hatalı konumlar her gün müşteri kaybetmenize sebep olabilir. Bilmediğiniz pek çok konuda size bilgi verip işletmenize özel çözümlerle müşteri sayınızı arttırmanıza yardımcı olur.

Sanal Gerçeklik Teknoloji ile Dünyaya Açılın!
İşletmenizin dışını ve içini gösteren 360 derece street view çekimleri ile işletmenize prestij katın. Daha fazla görünün. Ziyaretçilerinize güven verin.

Profesyonel Fotoğraflar
Ekibimiz aynı zamanda Google Güvenilir Sokak Görünümü (Street View) fotoğrafçılarıdır. İşletmenizin 360 derece Fotoğrafları dışında tek boyutlu profesyonel görünümlü fotoğraflarını da çekebilir. Havalı görünün. Web sitenizde, sosyal medya kanallarınızda bu görüntüleri kullanabilirsiniz.

Gerçek Optimizasyon
Arama sonuçlarında görünür olmak önemlidir. Her kayıt haritalarda ve arama sonuçlarında görünmez. Arama terimleri ile işletme bilgileriniz eşleşmelidir. Bilgileriniz tam olmalıdır. Anahtar kelimelerinizi de içeren bol yorum ve yayınlar, ziyaretçilerinizin sizi puanlaması görünürlüğünüzü arttırır. Bunları ekibimiz sizin adınıza sağlayabilir.

Hızlı Web Sitesi
Telefon numaranız ve Google Haritalar konumunuz sitenizde belirgin bir şekilde görüntülenir, böylece müşterileriniz sizi nasıl bulacaklarını her zaman bilirler. Siz de cep telefonunuzdan websitenizi kolayca güncelleyebilirsiniz. İçerik ve tasarım düzenlemesini ekibimiz yapar. Google’ın işletme sahiplerine sunduğu ücretsiz bir servistir. Her yıl ücret ödemeniz gerekmez.

Haritalarda Reklam Yayınlayın
Ads ile ihtiyacınıza yönelik kolayca reklam yapın. Ads uzmanı ekibimiz, etkileyici bir reklam metni hazırlar, doğru anahtar kelimeler ile sizi hedefinize yaklaştırır. Hedefleriniz belirlenir, çevrenizde sizin gibi işletmeleri arayan kişilere reklamınız görünür. İnsanlar size telefon ettikçe, yol tarifi aldıkça, web sitenizi ziyaret ettikçe ödeme yaparsınız. Çok az bir bütçe ile satışlarınızı arttırmak aslında çok kolay.

Bir Temsilciden Ücretli Uzman Desteği Alın!

Benim İşletmem, harita servisleri, konum oluşturma, sorun giderme, dijital pazarlama, reklam servisleri, sokak görünümü çekimleri konusunda uzman bir profesyonelden ücretli danışmanlık hizmeti ve yardım istiyorsanız aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Bu servis ücretlidir ortalama ücreti 400 TL +KDV’den başlamaktadır. İşletmenize sunulan hizmetlere göre ücret değişim göstermektedir. Ücret konusunda uzman personelimiz ile anlaşmanız gerekir. Bu servis iş yeriniz ziyaret edilerek verilmektedir. İşinizi internete taşıyıp büyütmenize yardımcı olmaktayız.

    Web sitesini inceledim. Bu servisin danışmanlık hizmeti olduğunu ve verilen servisin Google tarafından verilmediğini, ücretli bir hizmet olduğunu anladım. Google’ın bu konudaki 3. taraflar ile çalışma politikasını okudum, anladım.

    İsterseniz buradan kendi kendinize çözün

    Askıya alınan hesaplar, sorunlu işletme bilgilerinin çözümü için kendi kendinize yapmak ve ücret ödemek istemiyorsanız bu bağlantıyı kullanarak doğrudan Google çalışanları ile görüşebilirsiniz. Buradan e-posta veya telefon ile alacağınız yardım, Google çalışanları tarafından sadece “Google Benim İşletmem” için verilmektedir ve ücretsizdir. Bizim verdiğimiz danışmanlık hizmeti ile alakası yoktur. Sorunlarınızı çözemezseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

    Menü