Benim İşletmem Güvenilir Doğrulayıcı Ekibi (Google My Business Trusted Verifier)
Google Benim İşletmem hizmeti ücretsiz bir servistir. İşletmenizi buradan kendiniz de ekleyebilirsiniz.
Ancak işletmenizi doğrulamakta sorun yaşıyorsanız, posta kodu gelmiyorsa, farklı bir yöntemle doğrulayamıyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz. Uzman bir personel işletmenizi yerinde ziyaret ederek haritalarda bulunmaya uygunsanız işletmenizi onaylıyor. Bu kişiler işletmenizin profesyonel fotoğraflarını çekiyor, hesabınızı optimize ediyor, anahtar kelimeler ekliyor, benim işletmem ve yayınlar hakkında size bilgi veriyor, işletmenizin Google üzerindeki varlığını yönetmenizi sağlıyor.
Bu ekip her ne kadar Google tarafından yetki verilmiş kişilerden oluşsa da, doğrudan Google çalışanı değildir. Size iş yerinizde birebir hizmet olarak verilmektedir. Dolayısıyla bu destek hizmeti ücretli bir servistir. İlgili personel ile iletişime geçip ücret konusunda anlaşmanız gerekmektedir.

Neden Destek Ekibi ile çalışmalısınız?

Benim İşletmem Yönetimi Konusunda Uzman Ekip
Her gün yüzlerce işletme ekleniyor ve optimize ediliyor. Yüzlerce sorunla karşılaşılıp bu sorunlar gideriliyor. İşletmeniz için hayati değer taşıyan bu servisin uzman bir ekiple kurulup yönetilmesi önemlidir.

Sanal Gerçeklik Teknoloji ile Dünyaya Açılın!
İşletmenizin dışını ve içini gösteren 360 derece street view çekimleri ile işletmenize prestij katın. Daha fazla görünün. Ziyaretçilerinize güven verin.

Profesyonel Fotoğraflar
Ekibimiz aynı zamanda Google Güvenilir Sokak Görünümü (Street View) fotoğrafçılarıdır. İşletmenizin 360 Fotoğrafları dışında tek boyutlu profesyonel görünümlü fotoğraflarını da çekebilir. Havalı görünün.

Gerçek Optimizasyon
Arama sonuçlarında görünür olmak önemlidir. Her kayıt haritalarda ve arama sonuçlarında görünmez. Arama ile bilgileriniz eşleşmelidir. Bilgileriniz tam olmalıdır. Anahtar kelimelerinizi de içeren bol yorum ve yayınlar, ziyaretçilerinizin sizi puanlaması görünürlüğünüzü arttırır. Bunları ekibimiz sizin adınıza sağlayabilir.

Hızlı Web Sitesi
Telefon numaranız ve Google Haritalar konumunuz sitenizde belirgin bir şekilde görüntülenir, böylece müşterileriniz sizi nasıl bulacaklarını her zaman bilirler. Siz de cep telefonunuzdan websitenizi kolayca güncelleyebilirsiniz. İçerik ve tasarım düzenlemesini ekibimiz yapar.

Haritalarda Reklam Yayınlayın
Adwords Ekspress ile ihtiyacınıza yönelik kolayca reklam yapın. Adwords uzmanı ekibimiz, etkileyici bir reklam metni hazırlar, doğru anahtar kelimeler ile sizi hedefinize yaklaştırır.

[cq_vc_todolist header=”Destek Ekibinin Size Sunduğu Servisler” headercolor=”#ffffff” icon=”fa-square-o,fa-square-o,fa-square-o,fa-square-o,fa-square-o,fa-square-o,fa-cc-visa” isclickable=”no”]
Sizinle randevulaşılan zamanda uzman personelimiz tarafından işyeriniz ziyaret edilir.
Benim İşletmem’de yer alabilmeniz için gerekli uygunluk belgeleri kontrol edilir. (Tabela, Elektrik-su faturası benzeri evrak).
Benim İşletmem hesabı, işyeri sahibinin üzerine kayıt edilir. Nasıl kullanılması gerektiği konusunda bilgi verilir.
İç mekan, dış mekan, ürün ve ekip fotoğrafları çekilir. Hesabınıza yüklenir. Kategori, etiket, içerik, yayınlar gibi gerekli optimizasyon yapılır.
Dilenirse iç mekan panoramik 360 derece çekimleri yapılır, Google Haritalar’da yayınlanır.
Dilerseniz mobil uyumlu ücretsiz web siteniz (business.site) oluşturulur.
Adwords Express hakkında bilgi verilir ve dilerseniz reklam vermeniz sağlanır.
[/cq_vc_todolist]
[cq_vc_cqbutton buttonlabel=”Daha Fazla Bilgi İçin: 0850 532 5807″ icon=”user-md” link=”url:tel%3A08505325807|title:0850%20532%205807||”]

Destek için talep gönderin

    Web sitesini inceledim. Bu servisin danışmanlık hizmeti olduğunu ve verilen servisin Google tarafından verilmediğini, ücretli bir hizmet olduğunu anladım. Google’ın bu konudaki 3. taraflar ile çalışma politikasını okudum, anladım.

    Menü